Transformation body system

Transformace 2022

"JDU DO SEBE"

BTS - Body Transformation System

Dva lidé stejné výšky a hmotnosti mohou mít dvě naprosto odlišné postavy. Složení těla je poměr tuků a svalů a nejde až tak o to, kolik nám váha ukáže kilogramů, nýbrž jde o to, jaká je kompozice našeho těla a hlavně  JAK SE CÍTÍME.

Body Transformation System je exkluzivní kolekce vědecky navržených produktů s extraktem z kořene a listů pampelišky, které podporují zdravé trávení, normální metabolismus tuků, rychlost metabolismu v klidovém režimu a zároveň podporuje celkové zdraví a kondici.

Výsledky s BTS

 

 

 

 

 

TRANSFORMACE 2022 "JDU DO SEBE" je iniciativní program pro podporu všech, kteří chtějí jít do sebe a cítit se skvěle ve svém těle a dopřát si čisté produkty jako pomocníky na své cestě Transformace.

Zúčastnit se můžou všichni, kteří máte chuť dostat se do formy (fyzicky, mentálně, duševně) nebo pokud již tak činíte, tak pokračovat ve spojitosti s tímto programem  a být i součástí celoročního losování o hodnotné ceny.

První losování proběhne

4.4.2022

První cena

10 000 Kč / 400€

Druhá cena

Produkty dle vlastního výběru v hodnotě 150€

Třetí cena

Produkty dle vlastního výběru v hodnotě 100€

Jak být součástí?

Krok číslo 1: Dopřát si program BTS - Body Transformation System

Skládá se ze tří produktů a níže si k tomu můžete nastudovat více. Tento jedinečný program svému tělu dopřejete alespoň na 3 měsíce a tím budete v losování na celý rok. Pokud byste nevyhráli v prvním losování, budete v dalším. Kdo bude mít fotku PŘED a PO, tak jde do slosování 10 krát. Nicméně losování je jen benefit a milá vsuvka, ať je to větší zábava a pro někoho i motivace, ale pointou je dopřát sobě, svému tělu kvalitní pomocníky na cestě transformace a následovat skupinu Kolagenový Matrix pro sdílení principů ohledně nastavení mysli, celkové péče o sebe z dalších úhlů pohledu, tréninky, rituály atd... celé propojení Tělo - Mysl - Duše... samozřejmě pokud vám to je blízké 🙂

Kdyby někdo zjistil v rámci prvního měsíce, že to není jeho cesta, nic se neděje a samozřejmě není povinnost pokračovat.

Krok číslo 2: Užívat si to a nedržet žádnou hladovku ani typickou dietu

3-denní očista určená k nastartování trávicího systému s kořenem zázvoru, který přispívá k normální funkci trávení.

Obsahuje slupky semen psyllia, rebarboru čínskou, ostropestřec mariánský, pampelišku a aloe vera. Bez cukru, veganské a bez GMO

 

TRIM - 15ml lžíce denně (příchutě buď čokoláda, kokos, mango nebo vanilka)

První na světě jako kombinace 2 technologií , která brání ukládání tuku, snížení tvorby tukových buněk, zlepšení svalového tonusu a obnovení mladistvé pokožky.

Ignite - 2 krát denně 2 tobolky s jídlem

Ignite je vyroben ze směsi citrusových extraktů a guarany,
plus l-karnitin a rostlinného kofeinu. Podporuje normální funkci metabolismu tuků v těle a další benefity, více info viz. materiály

Cena BTS je 150 €

Přesněji je to původně 149,50 € na českém trhu a 156 € na Slovenském trhu, ale ve video návodu uvidíte, jak díky promo kódu a chytré ceně se to poníží na 139€. 

K tomu jako bonus:

Online mentoring, inspirace a tipy v oblastech Tělo - Mysl - Duše ve skupině Kolagenový Matrix® a možnost být ve slosování o hodnotné ceny.

Jak snadno si BTS pořídit?

Níže jukněte na video návod, jak BTS získat.

ZDE JE  PROMO KÓD, KTERÝ VYGENERUJE AUTOMATICKY SLEVU 10€

Jakmile budete mít objednávku hotovou, pro přístup do kurzu napište na email info@janapernicova.cz

Od 7.1.2022 17:00 do 21.1. je možnost získat BTS s extra 10% slevou, takže nakonec celkem vyjde na 125€:

 


ŘEKNĚTE SI O PŘÍSTUP DO Kolagenového Matrixu®

Tady jenom pár základních bodů k dodavateli, který mimo jiné má v eshopu vysoce kvalitní kolagen s kyselinou hyaluronovou,

více info najdete v Kolagenovém Matrixu® a pak tu najdete shrnutí základních benefitů produkům tvořící BTS.