Člověk míní a život mění

Toto pořekadlo se mi už v životě mockrát ukázalo jako pravdivý a věřím, že vám všem taky. A tento rok je prostě rok, kdy co má být tak bude a co nemá být, tak prostě nebude.

Začalo to už v lednu, kdy jsme měli rozjíždět společný projekt s kamarádkou. Jenže já jsem začala být jakási…tý jo to ani nejde popsat…bez energie…bez pozitivního přístupu, bez sebe…řekla bych. Jako bych se znova hledala…

Věřila jsem, že to brzy přejde .Ale i když jsem to přijala a s důvěrou ve vesmír čekala a čekala, nic se nedělo.

A pak přišla korona a otrávila situaci ještě víc. Myslela jsem, že to bude můj odrazovej můstek, že když už v této situaci jsme přímo donuceni zahloubat se víc do sebe, tak příjdu na to co mám udělat, abych znovu začala žít podle mých pozitivních přesvědčení. Jooo prd. Nestalo se vůbec nic až na 5kg nahoře.

Pak se stalo něco, o čem tu psát nechci, protože to bylo hodně bolestné a přesto to tak mělo být a je to v pořádku a nakonec je to možná to nejlepší, co se tento rok stát mělo… A díky této situaci jsem se opět začala vracet ke svému já.

Po osmi měsících cítím, že je všechno v pořádku a přesně tak, jak to být má. I když se mi zatím letos asi nesplnil žádný můj sen, nic z toho co jsem si naplánovala zatím nevyšlo…ale i tak tady teď sedím a cítím se šťastně, vím že jsem správně a s velkou pokorou a vděčností oslavuju tento rok. Rok obrovských změn, rok tolika slz co už si ani nepamatuju, kdy jsem naposledy vybrečela. A přesto vlastně úžasnej rok, kterej už teď vím, že mě zase posunul směrem blíž k tomu cíli. A jdu po té cestě a opět si jí s vášní náramně užívám.

Umíte si i vy užívat tu cestu, i když je klikatá a plná překážek?

Přišla jsem na to, že během té cesty se tisíckrát může změnit směr i cíl samotnej, ale důležitý je jak se na ty okolnosti naučíme reagovat.

Vaše sny jsou jen šest čísel daleko…říká jeden reklamní spot… Musím NESOUHLASIT !!

To MY sami jsme tvůrci našich snů!

Jana 27.8.2020