MEDITACE harmonizace čaker

Vytvořila jsem pro Vás ZDARMA meditaci na harmonizaci čaker, ve které si naprosto lehce a přirozeně uvědomíte svoje čakry a prodýcháte a vizualizujete jejich správný tok. Pokud se Vám meditace bude líbit, sdílejte ať se dostane k co nejvíce lidem, kterým by mohla být přínosem.
Děkuji 🙏

A zde si můžete meditaci zdarma stáhnout. Pro kvalitní zvuk použijte sluchátka. ⬇️⬇️⬇️

 

 

Nebo si meditaci můžete pustit na YouTube, nezapomeňte na sluchátka a přeji příjemnou relaxaci 🎁💜🙏

Celý vesmír je tvořen  energií a stejně tak i naše tělo.  7 hlavních  čaker plní důležitou roli v souvislosti s harmonií celého vesmíru, zdraví našeho těla a naší mysli.

Už od pradávna věděli staré kultury, že všechny živé věci se sebou nesou životní sílu. Nazývali ji centra energie, která se pohybovala uvnitř nás – 7 čaker.

Čakra je staré sanskrtské slovo, které doslova znamená kolo. Je to proto, že životní síla, čchi, nebo prána, která se pohybuje uvnitř nás, tak proudí a otáčí se. Tyto energetické centra jsou doslova jako sedm těl v jednom těle, počínaje spodní částí páteře a pohybující se až po vrchol hlavy.

U zdravého a harmonického člověka poskytuje těchto sedm čaker správnou rovnováhu energie pro každou část jeho těla, mysli a ducha.

Pokud se však jedna z našich čaker otáčí příliš rychle, je blokována, nebo se pohybuje pomalu, tak můžeme trpět zdravotními problémy.

 

 

Chcete vytvořit meditaci "na míru"?